INDIVIDUALNE GOVORILNE URE 2020/2021

Zaradi navodil MIZŠ o izvajanju govorilnih ur le po telefonu, vas prosimo, da v času govorilnih ur učitelja pokličete na eno od naštetih telefonskih številk:

05 39 81 600 (tajništvo) ali

064 299 775 ali

064 299 522.

Govorilne ure za starše so organizirane enkrat tedensko v dopoldanskem času. Določene so z urnikom. Učenci so bili z urnikom govorilnih ur seznanjeni prvi šolski dan, urnik pa je objavljen tudi na spletu in na oglasni deski na šoli.

Urnik individualnih govorilnih ur učiteljev:

Priimek in ime dan ura E naslov
Bajt Mojca sreda 5. mojca.bajt@guest.arnes.si
Cigoj Zvonka četrtek 2. zvonka.cigoj@guest.arnes.si
Čobal Metoda sreda 5. metoda.cobal@guest.arnes.si
Dugar Valentina ponedeljek 1. valentina.dugar@guest.arnes.si
Hočevar Križnič Irena torek 2. irena.hocevar-kriznic@guest.arnes.si
Humar Bajt Urška petek 4. urska.humar-bajt@guest.arnes.si
Jerončič Mojca četrtek 3. mojca.jeroncic@guest.arnes.si
Jug Anka sreda 2. anka.jug@guest.arnes.si
Kavčič Suzana četrtek 2. suzana.kavcic@guest.arnes.si
Kodelja Ana petek 2. ana.kodelja@guest.arnes.si
Močnik Tanja ponedeljek 6. tanja.mocnik2@guest.arnes.si
Mugerli Manca petek 4. manca.mugerli@guest.arnes.si
Pečenko Zvonka ponedeljek 1. zvonka.polencic@guest.arnes.si
Pliberšek Nadja četrtek 1. nadja.plibersek@guest.arnes.si
Seyoun Marina četrtek 5. marina.seyoun@guest.arnes.si
Skrt Aleksandra petek 2. aleksandra.skrt1@guest.arnes.si
Strnad Mateja ponedeljek 5. mateja.strnad2@guest.arnes.si
Stubelj Tatjana ponedeljek 2. tatjana.stubelj@guest.arnes.si
Šink Mihelj Alenka torek 4. alenka.sink-mihelj@guest.arnes.si
Škvarč Polona ponedeljek 4. polona.skvarc1@guest.arnes.si
Šuligoj Nela sreda 4. nela.suligoj1@guest.arnes.si
Trojer Saša torek 6. sasa.trojer@guest.arnes.si
Valentinčič Petra ponedeljek 5. petra.valentincic1@guest.arnes.si
Zalar Tanja torek 5. tanja.zalar@guest.arnes.si
Zavec Darja četrtek 2. darja.zavec1@guest.arnes.si
Zimic Milka torek 8. milka.zimic@guest.arnes.si
Zlatoper Zorko torek 2. zorko.zlatoper@guest.arnes.si
Želinšček Lorena ponedeljek 2. lorena.zelinscek1@guest.arnes.si


Vodstvo in svetovalna služba so staršem na voljo ob uradnih urah.

(Skupno 1.865 obiskov, današnjih obiskov 1)