PRIJAVA / ODJAVA OBROKOV

Prijave na šolsko prehrano ste oddali pred zaključkom preteklega šolskega leta.

V kolikor bi želeli prehrano za vašega otroka naknadno naročiti, oddajte prijavnico izključno v tajništvu šole.

Starši ste dolžni VSE OBROKE (zajtrk, malica, kosilo, popoldanska malica) predhodno odjaviti:

• osebno,
  • e-odjava: povezava
  • po faxu: 39 81 601,
  • po e-pošti: odjava.prehrane.kanal@gmail.com,
  • po telefonu ali preko SMS sporočila na št. 031 733 496 (mobi številka je namenjena izključno odjavi obrokov).

Odjava velja za naslednji dan, kosilo pa lahko odjavite še isti dan. Če odjave ne bomoprejeli do 8.30, bomo obrok zaračunali tudi v primeru, če ga učenec ne bo prevzel.

Odjava prehrane za nazaj ni mogoča.

V primeru otrokove bolezni poskrbite, da vse obroke odjavite prvi dan njegove odsotnosti.

Za več informacij o zakonu o šolski prehrani klikni tukaj.

Cene:

UČENCI (oprostitev DDV-ja): ZAJTRK = 0,55€, MALICA = 0,80 € (popoldanska = 0,55€), KOSILO 1.- 4. razred = 2,45€ , 5. – 9. razred = 2,82€
ODRASLI (z 8,5% DDV-ja): MALICA = 0,85€, KOSILO zunanji = 3,63€, CSD (v termosih) = 3,85€

EVIDENČNE KARTICE za KOSILA

V začetku šolskega leta 2013/14 smo uvedli elektronsko evidentiranje kosil.

Učenci, ki so naročeni na kosilo, prejmejo evidenčne kartice. Kartice so večletne, zato prosimo, da z njimi ravnate skrbno.

Kosila izdajamo izključno na osnovi elektronske registracije prejemnika oz. naročnika kosil. V kolikor se kdaj zgodi kaj nepredvidenega in učenec kartice nima s seboj, mora PRED kosilom prevzem obroka urediti v tajništvu.

Kartice učencev 1. triade, ki so vključeni v PB, hranimo v šoli (učitelji PB).

Evidenčne kartice učenci prejmejo brezplačno. Vrnejo jih šoli ob zaključku šolanja na OŠ Kanal (razredniku 9. razreda). Prav tako morajo kartice vrniti šoli vsi učenci, ki kosilo odjavijo v času šolanja na OŠ Kanal. V tem primeru učenec kartico odda ob odjavi kosila v tajništvu.

V kolikor učenec kartico izgubi, poškoduje ali uniči, jo boste morali plačati. Enako velja, če učenec ob odjavi kosila oz. ob zaključku šolanja pri nas (do 24. junija zadnjega šolskega leta na OŠ Kanal) kartice ne vrne (sklep III. seje sveta šole z dne 13.3.2014).

(Skupno 474 obiskov, današnjih obiskov 1)