V ponedeljek, 1.6.2020, ponovno v šoli pričakujemo učence 4. in 5. razreda. Pridružili se boste učencem, ki so v šoli že teden (devetošolci) ali dva (prvo triletje), pri tem pa vas opozarjamo na spodaj našteto. Predvidoma v sredo pričakujemo še preostale učence, zato navodila objavljamo za vse hkrati.

1. Naprošamo vas, da v šolo prihajate le zdravi učenci in učenke.

2. Ob prihodu v šolo v ponedeljek morate učenci 4. in 5. razreda, v sredo pa tudi učenci 6., 7. in 8. razreda s seboj prinesti izpolnjeno in podpisano izjavo. Lahko jo natisnete ali prepišete, vsekakor pa jo prinesite s seboj. (Če se otrok ne vrne k pouku zaradi svoje ali družinske rizičnosti, izpolnite in nam pošljite izjavo 2 z ustreznimi dokazili).

3. Vozače opozarjamo, da morate med prevozom z javnimi sredstvi nositi obrazno zaščitno masko. Vozni red ostaja enak kot pred 16.3.2020.

4. V skladu s Hišnim redom OŠ Kanal in priporočili NIJZ vas naprošamo, da v šolski prostor vstopate:

  • vozači po prihodu organiziranega prevoza,
  • ostali (Kanalci in učenci, ki vas pripeljejo starši) pa ob 7.55.

Starši ne vstopate v prostore šole, razen če vas k temu pozovemo.

5. V ponedeljek upoštevajte redni modri urnik. S seboj prinesite vse pripomočke, ki jih potrebujete za delo pri predmetih tistega dne.

 

Želimo vam lep konec tedna in se veselimo srečanja z vami!

 

Barbara Kragelj Jerič
Ravnateljica

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)