V petek, 22.3.2019, smo učenci imeli v okviru projekta Pogum prav poseben športni dan.

Dan smo začeli ob 8. uri zjutraj, ko smo se razdelili v skupine po barvi zapestnice, v vsaki skupini smo bili učenci vseh razredov. Na prvi postaji smo igrali malo odbojko pod mentorstvom učitelja Zorka Zlatopera. Naslednja postaja so bile šaljive štafetne igre, ki jih je vodila učiteljica Zvonka Polenčič. Na naslednji postaji smo balinali, igro sta vodili učiteljici Irena Hočevar Križnič in Marina Seyoun. Naslednjo postajo sta nadzirali učiteljici Suzana Kavčič in Tatjana Stubelj. Tam smo igrali črnega moža, gnilo jajce in mačko in miš. Peto skupino sta vodili Tanja Zalar, Mojca Bajt in Tina Blatnik, pri tej skupini smo se igrali med dvema ognjema in pri igri so se nam pridružile tudi učiteljice. Na naslednji postaji, kjer smo se igrali s kolebnicami, keglji, obroči in žogicami, sta bili z nami učiteljici Metoda Čobal in Anka Jug. Postajo, kjer smo igrali ristanc, hodili s hoduljami in skakali čez elastiko, je vodila in pomagala pri hoji s hoduljami učiteljica Nadja Pliberšek. Zadnja postaja se je odvijala v fizikalnici. Tam  smo igrali družabne igre pod vodstvom Ane Kodelja in Barbare Kragelj Jerič.

Dan se nam je zdel zabaven in zanimiv in upamo, da se še kdaj ponovi.

Katja Škrlec in Maša Tia Komac, 7. a

(Skupno 156 obiskov, današnjih obiskov 1)