Spoštovani starši!

Včeraj, 29.3.2021, popoldne nas je MIZŠ seznanilo, da se od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021 ustavlja javno življenje, s tem pa se zapirajo tudi šole. Pouk bo potekal na daljavo, in sicer po že znanem in ustaljenem načinu:

  • gradiva v spletnih učilnicah,
  • po potrebi pouk v obliki video srečanj.

Šola bo organizirala nujno varstvo za učence od 1. do 3. razreda, katerih starši morajo zaradi narave svojega dela le-to opravljati na delovnem mestu in za otroka potrebujejo nujno varstvo. Odlok določa, da se zaposlitev staršev ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca (drugi odstavek 2. člena), kar pomeni, da morajo starši predložiti ustrezno potrdilo o zaposlitvi.

Starše učencev od 1. do 3. razreda prosimo, da preberete svojo elektronsko pošto in uredite vse potrebno za primer nujnega varstva za vašega otroka. Ob tem opozarjamo, da bo na šoli potekalo le varstvo in ne pouk, saj bo pouk potekal na daljavo.

Avtobusnega prevoza ne bo. Za otroke v nujnem varstvu bo organizirana prehrana v skladu z obstoječimi naročili.

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 3)
Dostopnost