Na današnji dan, 28.3.1971, je Kanal dobil čisto svoj vrtec!

Zaradi neobičajnih razmer si ne moremo privoščiti klasične obeležitve obletnice, vas pa vabimo k ogledu čudovitih izdelkov in spominčkov, ki so jih zbirale in urejale strokovne delavke vrtca ob pomoči nekaterih drugih zaposlenih, kot tudi že upokojenih sodelavcev in sodelavk.

Na ogled so postavile izložbo v samem središču Kanala, posnetki se bodo prikazovali na zaslonu nasproti gasilskega doma, največ vsebin pa si lahko ogledate na spletni strani vrtca. Že današnji večer si lahko popestrite z ogledom filmov in to kar v udobju lastnega doma!

Ob tej priložnosti iskreno čestitam in se zahvaljujem vsem, ki ste kadarkoli po svojih najboljših močeh in predvsem s svojo vztrajnostjo pripomogli k delovanju našega vrtca.

Ravnateljica

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost