Skoči na glavno vsebino

Otvoritev razstave Evropa v šoli/Udeležba na osrednji prireditvi v Celju

V sredo, 8. 5. 2024, so bili učenci, ki so se uvrstili na državno raven natečaja Evropa v šoli – Dobro se z dobrim vrača, povabljeni na osrednjo prireditev v okviru projekta v Celje. Tam so si gledali Pokrajinski muzej, stojnice v okviru Evropske vasi in se udeležili osrednje prireditve.

Sodelovali so na likovno-literarnem natečaju Dobro se z dobrim vrača. Na državni nivo je bil izbran en likovni izdelek in trije literarni prispevki.

V sredo, 22.5.2024, so bili isti učenci povabljeni na otvoritev razstave Evropa v šoli v Novo Gorico. S svojimi prispevki so nastopali na prireditvi, njihovi izdelki pa so bili na razstavi. Učenci naše šole so prijeli pohvale na državni ravni in knjižne nagrade. Razstavljeni so bili tudi izdelki naših učencev, ki so bili poslani na regijski izbor. Tudi ti učenci so dobili priznanja po pošti in simbolične nagrade.

Mentorici: Jana Ipavec in Dominika Slokar de Lorenzi

                

Dostopnost