Skoči na glavno vsebino

Državno tekmovanje Zdrav dih za navdih

Učenci, ki so letos obiskovali izbirni predmet Poskusi v kemiji, so sodelovali na tekmovanju Zdrav dih za navdih, v organizaciji Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije. Učenci so izdelali različne izdelke, od računalniških predstavitev do različnih maket na temo kajenja (kajenje in mladi; posledice kajenja; finančni vidiki nekajenja …). Skupaj je sodelovalo 9 učenk in učencev, osvojili pa so 6 bronastih trstik ter 3 srebrne.

Bronaste trstike so dosegli:

Matija Segalla, 8. a; Lara Bucik, 9. a; Zoja Ozebek, 9. a; Ula Švab, 9. a; Matevž Markič, 9. a in Adrijan Lipičar, 9. a.

 

Srebrne trstike pa so si prislužili:

Ian Murovec Hvalica, 8. a; Liani Runtheany Prinčič, 9. a in Alina Velušček, 9. a.

 

Čestitke!

Mentorica: Dominika Slokar De Lorenzi

         

Dostopnost