UČITELJI

Uradne ure strokovnih delavcev so v času govorilnih ur, ki so opredeljene v LDN šole. Učitelji individualne pogovorne ure v dopoldanskem času izvajajo po urniku in po individualnem dogovoru s starši. Zaradi ukrepov za zajezitev virusa pogovorne ure izvajajo preko službenih telefonskih linij ali preko videokonferenc.

Popoldanske pogovorne ure načrtujemo enkrat mesečno v skladu s šolskim koledarjem Osnovne šole Kanal, ki pa jih bomo izvajali le, v kolikor nam bodo to dopuščale epidemiološke razmere in navodila pristojnih institucij. Predvidoma bomo popoldanske pogovorne ure izvajali od 16.00 do 17.00 ob naslednjih datumih: 11.10.2021, 15.11.2021, 13.12.2021, 10.1.2022, 14.2.2022, 14.3.2022, 11.4.2022 in 16.5.2022.

Priimek in imePodročje delaE-poštaSlužbena tel. številkaPogovorne ure
Bajt Mojcarazredničarka 3.k in 4.kmojca.bajt@guest.arnes.si064 244 995pon, 4. ura
(10.50-11.35)
Cigoj Zvonkaknjižničarka
učiteljica SLJ
zvonka.cigoj@guest.arnes.si030 912 182po dogovoru
Cussini Anjapsihologinja
učiteljica DSP
anja.cussini@guest.arnes.si064 235 858po dogovoru
Dugar Valentinadruga učiteljica v 1. razreduvalentina.dugar@guest.arnes.si041 390 829čet, 1. ura
(8.00-8.45)
Hočevar Križnič Irenaučiteljica SLJ, DKE, ZGOirena.hocevar-kriznic@guest.arnes.si064 171 817tor, 4. ura
(10.50-11.35)
Humar Bajt Urškaučiteljica N1A, TJA, GOS, SPHurska.humar-bajt@guest.arnes.si064 252 929tor, 4. ura
(10.50-11.35)
Jerončič Mojcarazredničarka 6.a
učiteljica GUM, ANI
mojca.jeroncic@guest.arnes.si064 233 660sre, 2. ura
(8.50-9.35)
Jug Ankarazredničarka 5.banka.jug@guest.arnes.si064 171 818sre, 5. ura
(11.40-12.25)
Kavčič Suzanaučiteljica SLJ, GKLsuzana.kavcic@guest.arnes.si051 344 881tor, 4. ura
(10.50-11.35)
Kavčič Tinaučiteljica PB
učiteljica N1A, TJA, GUM
tina.kavcic3@guest.arnes.si064 299 820sre, 2. ura
(8.50-9.35)
Kodelja Anaučiteljica FIZ, MAT, SLZana.kodelja@guest.arnes.si064 233 577pon, 5. ura
(11.40-12.25)
Krušič Šinigoj Martinaučiteljica JV, PB
učiteljica ŠPO
martina.krusic-sinigoj@guest.arnes.si064 232 388sre, 1. ura
(8.00-8.45)
Močnik Tanjaučiteljica PBtanja.mocnik2@guest.arnes.si064 249 898sre, 4. ura
(10.50-11.35)
Mugerli Mancaučiteljica LUM, LS1, LS2, LS3manca.mugerli@guest.arnes.si064 243 434pon, 5. ura
(11.40-12.25)
Pečenko Zvonkarazredničarka 1.azvonka.polencic@guest.arnes.si064 171 815čet, 1. ura
(8.00-8.45)
Pliberšek Nadjarazredničarka 2.anadja.plibersek@guest.arnes.si041 900 953tor, 3. ura
(9.55-10.40)
Seyoun Marinarazredničarka 9.a
učiteljica BIO, KEM, NAR
marina.seyoun@guest.arnes.si064 299 810sre, 5. ura
(11.40-12.25)
Strnad Matejaračunalničarka
učiteljica UBE, MME, ROM
mateja.strnad@os-kanal.si064 233 239pon, 5. ura
(11.40-12.25)
Stubelj Tatjanarazredničarka 6.b
učiteljica GEO, ZGO
tatjana.stubelj@guest.arnes.si064 299 818pon, 2. ura
(8.50-9.35)
Šink Mihelj Alenkarazredničarka 7.b
učiteljica ŠPO, ŠZZ, NŠP
alenka.sink-mihelj@guest.arnes.si064 299 544pon, 3. ura
(9.45-10.30)
Škvarč Polonarazredničarka 8.a
učiteljica MAT, TIT, OGU
polona.skvarc1@guest.arnes.si064 252 560pon, 5. ura
(11.40-12.25)
Šuligoj Nelarazredničarka 5.anela.suligoj1@guest.arnes.si064 171 719čet, 2. ura
(8.50-9.35)
Trojer Sašarazredničarka 3.asasa.trojer@guest.arnes.si064 232 340pon, 4. ura
(10.50-11.35)
Vehar Mihaučitelj N2I, II1, II2miha.vehar@guest.arnes.si/po dogovoru
Zalar Tanjarazredničarka 7.a
učiteljica TJA
tanja.zalar@guest.arnes.si064 233 773pon, 6. ura
(12.30-13.15)
Zavec Darjarazredničarka 1.k in 2.kdarja.zavec1@guest.arnes.si069 648 600sre, 4. ura
(10.50-11.35)
Zelenjak Vladimirrazrednik 8.b
učitelj ŠPO, ŠZZ, NŠP
vladimir.zelenjak@os-kanal.si064 232 301pon, 3. ura
(9.45-10.30)
Zimic Milkaučiteljica MAT, TIT, NTEmilka.zimic@guest.arnes.si064 235 454tor, 5. ura
(11.40-12.25)
Želinšček Lorenarazredničarka 4.alorena.zelinscek1@guest.arnes.si064 242 488čet, 2. ura
(8.50-9.35)
Dostopnost