Skoči na glavno vsebino

Prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti

Letošnja prireditev, ki je potekala 22. 12. 2023, je bila tematsko obarvana. Tema je bila Mali princ. Na to temo so učenci v veselem decembru okrasili šolo. Motive za krasitev je oblikovala učiteljica likovne umetnosti. Učenci so se med poukom in pri pripravah na prireditev pogovarjali o bistvenih sporočilih Malega princa, kot so: Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. Točke so obravnavale temo, a izvedbe so bile zelo različne. Nastopal je šolski pevski zbor, otroci iz vrtca, učenci razredne pa tudi predmetne stopnje ter učenci s podružnične šole in skupina kluba L’uniti. Predstavili so se s skečem, dramatizacijo o Malem princu in dramatizacijo o snežaku. Učenki višjih razredov sta ob spremljavi kitare brali misli o svobodi. Med nastopi sta zaplesali dve skupini. Vse skupaj sta povezovala Martin in Neža, ki sta ob zaključku prireditve učencem, učiteljem in ge. ravnateljici zaželela lepe praznike in razigrane počitnice, polne doživetij.

Vodja prireditve: Nadja Pliberšek

                

           

     

Dostopnost