Prvi šolski dan, četrtek, 1. 9. 2022

Učenci od 2. do 9. razreda pričnete ob 8. uri. Prosimo vas, da počakate na šolskem igrišču. Tam vas bodo prevzeli razredniki:
2. a Zvonka Pečenko
3. a Saša Trojer
4. a Jana Ipavec
5. a Anka Jug
6. a Suzana Kavčič
6. b Milka Zimic
7. a Mojca Jerončič
7. b Tatjana Stubelj
8. a Tanja Zalar
8. b Alenka Šink Mihelj
9. a Polona Škvarč
9. b Vladimir Zelenjak

Podružnična šola:
1.,2.k Maja Krpan
3.,4.k Tina Kavčič

Jutranjega varstva v četrtek, 1. 9. 2022, NE BO.

Učenci, ki ste doma v Kanalu, v šolo pridite tik pred začetkom pouka.

Učenci imejte s seboj šolske copate, šolsko torbo, peresnico s pisali ter vsaj en zvezek, saj bo pouk potekal po urniku do 12.25. Upoštevajte tudi navodila, ki ste jih prejeli s strani razrednikov ob zaključku šolskega leta 2021/22.

Sprejem prvošolcev iz matične šole bo v večnamenski dvorani OŠ Kanal ob 10. uri, iz podružnične šole pa na POŠ Kal ob 11. uri na igrišču.

Šolski prevozi
– zjutraj: šolski prevozi z avtobusi potekajo po voznem redu, objavljenem na https://www.os-kanal.si/urnik-solskih-prevozov/
– popoldan: odvoz v vse smeri ob 12.35.

Prehrana:
– zagotovljena bo skladno z vašimi prijavami.

Podaljšano bivanje bo potekalo po urniku. Odhod vozačev iz podaljšanega bivanja je ob 12.35.