Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi 5. razred – 2. dan

Jutranje prebujanje se je pričelo ob 7.30. Poskrbeli smo za osebno higieno ter čistočo in urejenost naših sob. Sledila je jutranja rekreacija v parku, nato pa so se naši želodčki napolnili z bogatim zajtrkom. Pred odhodom na nogometno igrišče  smo spoznavali svet ob obali ter njegove značilnosti.

V dopoldanskem času smo pod vodstvom plavalnih učiteljev  plavali tako v bazenu kot tudi v morju.

Po kosilu je sledil počitek, nato pa smo preizkusili naše detektivske sposobnosti pri iskanju zaklada« Lov za zakladom po poti veveričke Hane«..

Morje in bazen smo ponovno obiskali popoldne, večer pa je bil namenjen igri na igralih, družabnim igram, pisanju dnevnika ter podelitvi nagrad članom ekipe »NAJBOLJŠI«, ki so se v lovu za zakladom res izkazali kot najboljši. Čestitke!

Pesmica, ki jo je spesnila skupina NAJBOLJŠI.

V šoli v naravi,
se radi potapljamo,
tam iščemo vse školjke
in ribice lovimo.
V morju morske zvezde lepo prebivajo.
Oh, na obali je res lepo!

Dostopnost