Šola v naravi

Na poti z avtobusom sem sedela z Elo. Pogovarjali sva se, se zabavali in ogledovali pokrajino. Postanek smo imeli v Piranu. Ogledali smo si akvarij in muzej školjk. Ko smo prispeli na Debeli rtič, smo najprej pojedli kosilo, potem pa smo po sobah znosili prtljago.

Vsak dan smo imeli plavanje. Plavali smo v notranjem in zunanjem bazenu, kdaj pa tudi v morju. V sredo smo imeli Lov na zaklad. To mi je bilo najzabavnejše. Naslednji dan smo se preizkusili v lokostrelstvu. Imeli smo čas za nakup spominkov. Zadnji dan so učitelji preverjali plavanje. Dobili smo priznanja – bronastega, srebrnega ali zlatega delfinčka.

V šoli v naravi sem se imela res lepo, kljub temu da sem pogrešala družino in živali.

Neja Levpušček, 5. a