Skoči na glavno vsebino

GLASOVANJE ZA TRETJO EKIPO NA PAŠTA FEŠTI … TUDI NAŠE EKIPE

Torej – 3, 2, 1 – glasovanje za tretjega finalista je odprto !

Pred prvomajskimi prazniki smo na predtekmovanjih za najboljše mlade talente v kuhanju testenin na OŠ Kanal ob Soči in OŠ Šturje Ajdovščina po oceni strokovne komisije že dobili prvi dve finalni ekipi. Tretjega finalista, ki se bo na Pašta Fešti 20. maja potegoval za naslov Mlinochef, pa izberete vi, z vašimi všečki in glasovi!

Ekipa, ki zbere največ všečkov, se uvrsti na finalno tekmovanje, ki se bo v živo pred očmi obiskovalcev odvijalo na Lavričevem trgu v Ajdovščini v sklopu Pašta Fešte .

Poglejte si slikice in stisnite všeček ali srček vašemu najljubšemu! Glasujete lahko do 10. maja, razglasitev tretjega finalista pa bo 11. maja! Nato pa seveda vabljeni navijat na Pašta Fešto, 20. maja!

Vsa dekleta z mentorico prosimo za vaše všečke na facebook strani: https://www.facebook.com/mlinotest, kjer poiščete objavo na dan 3.5.2023 s slikami posameznih ekip. Pod slikami so naslovi jedi, imena ekip ter šol.

 

HVALA ZA VSAK VŠEČEK.

Dostopnost