Skoči na glavno vsebino

Jesenski kros letos na travniku v naselju Pečno

Letos smo jesenski kros na OŠ Kanal izvedli v dveh dneh, ločeno razredna in predmetna stopnja.

Razredna stopnja je izvedla kros v sredo, 10. 11. 2021. Prvi dve šolski uri so dejavnosti potekale v skupinah. Učenci so se razgibavali na postavljenem poligonu, igrali skupinske igre na šolskem igrišču ter se preizkusili v igri hokeja. Učitelj športa jim je prikazal in predstavil sabljanje.

Po malici pa smo odšli na Pečno. Družina Križnič nam je odstopila travnik, kjer smo izvedli jesenski kros. Na koncu smo podelili priznanja za prva tri mesta.

Predmetna stopnja in učenci 1. razreda pa so jesenski kros izvedli v petek, 19.11. Prvo uro smo imeli »Tradicionalni slovenski zajtrk«, potem pa smo šli peš na Pečno. Na travniku so bile pripravljene oznake teka. Učenci so si najprej ogledali traso, nato so izvedli tek po razredih, deklice in dečki ločeno v skupini. Učenci, ki niso tekli, so glasno navijali za prijatelje. Prvi trije so prejeli priznanja.

Galerija slik

Dostopnost