Prvi šolski dan, sreda 1.9.2021

Učenci od 2. do 9. razreda pričnete ob 8. uri. Prosimo vas, da počakate na šolskem igrišču. Tam vas bodo prevzeli razredniki:
2.a Tanja Močnik (nadomešča razredničarko Nadjo Pliberšek) – vhod D
3.a Saša Trojer – vhod B
4.a Lorena Želinšček – vhod D
5.a Nela Šuligoj – vhod A
5.b Anka Jug – vhod A
6.a Mojca Jerončič – vhod A
6.b Tatjana Stubelj – vhod A
7.a Tanja Zalar – vhod A
7.b Alenka Šink Mihelj – vhod A
8.a Polona Škvarč – vhod A
8.b Vladimir Zelenjak – vhod A
9.a Marina Seyoun – vhod A

Podružnična šola:
1.,2.k Darja Zavec
3.,4.k Mojca Bajt

Jutranjega varstva v sredo, 1.9.2021, NE BO.

Učenci, ki ste doma v Kanalu, v šolo pridite tik pred začetkom pouka.

Učenci imejte s seboj šolske copate, šolsko torbo, peresnico s pisali ter vsaj en zvezek oz. beležko, saj bo pouk potekal po urniku do 12.25. Upoštevajte tudi navodila, ki ste jih prejeli s strani razrednikov ob zaključku šolskega leta 2020/21.

Sprejem prvošolcev iz matične šole in podružnične šole bo v Kanalu ob 10. uri na igrišču (v primeru slabega vremena v športni dvorani).

Šolski prevozi – NE POZABITE NA ZAŠČITNE OBRAZNE MASKE
– zjutraj: prvi šolski prevozi z avtobusi potekajo po starem voznem redu, sicer pa še čakamo na vozne rede s strani prevoznikov.
Vozni red šolskega kombija je spremenjen (urnik šolskega kombija).
– popoldne: odvoz v vse smeri ob 12.35.

Prehrana:
– zagotovljena bo skladno z vašimi prijavami. Izjemoma bodo malico prejeli vsi učenci, četudi nanjo niso bili prijavljeni – VELJA SAMO ZA 1.9.2021.

Podaljšano bivanje bo potekalo po urniku. Odhod vozačev iz podaljšanega bivanja je ob 12.35.

Seznam gradiv za šolsko leto 2021/22:
OŠ Kanal
POŠ Kal