Skoči na glavno vsebino

Seznam učnih gradiv in pripomočkov za šolsko leto 2024/25

Spoštovani starši!

Učenci Osnovne šole Kanal so uporabniki učbeniškega sklada. V skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov si bodo lahko tudi v šolskem letu 2024/25 izposodili vse učbenike brezplačno. Učenci bodo učbenike iz učbeniškega sklada prejeli ob začetku šolskega leta. Ob zaključku šolskega leta morajo vse učbenike vrniti.

Učbeniki v učbeniškem skladu so večinoma rabljeni. Vsak lahko prispeva, da ostanejo čim bolj ohranjeni. Poskrbite, da so učbeniki zaviti in podpisani.

Učenci 1., 2. in 3. razreda bodo iz učbeniškega sklada prejeli delovne zvezke, ki jih konec šolskega leta ni potrebno vrniti. Nakup delovnih zvezkov za učence od vključno 4. do 9. razreda opravite samostojno.

Seznam učnih gradiv in pripomočkov za šolsko leto 2024/25 za:

Posredujemo vam povezave do ponudnikov, ki so kontaktirali šolo. Tem smo posredovali tudi sezname gradiv, ki so objavljeni na spletni strani šole.

Ponudniki v abecednem vrstnem redu:

Dostopnost