Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi 5.a

Dragi starši petošolcev!

Najverjetneje ste včeraj ujeli informacijo, da se na obali oblikuje hujša nevihta. Res se je razbesnela tudi nad Debelim Rtičem, a so vsi naši učenci in učitelji ves čas bili na varnem. Prebrodili so jo v hotelu, v spremstvu skrbnih učiteljev. Vsi se počutijo dobro in se, kot načrtovano, danes vračajo domov.


SREDA, 7. 9. 2022

Danes sem obiskala naše petošolce v šoli v naravi. Malce lahko potešimo radovednost staršev s fotografijami dveh sob, njihove učilnice za ta teden in enega od mnogih smerokazov za dejavnosti v parku ob njihovi depandansi. Učenci se dobro znajdejo in veliko časa preživljajo na svežem zraku ter fizično aktivni. Velika zahvala za to gre njihovim učiteljem, ki strokovno, z veliko mero dobre volje, potrpljenja in prilagajanja izvajajo program in skrbijo zanje. Hvala, dragi starši, za zaupanje!

Barbara Kragelj Jerič
ravnateljica

PONEDELJEK, 5. 9. 2022

1. dan

Obveščamo vas, da so učenci prispeli na Debeli Rtič. Dopoldan so bili v Piranu, ogledali so si muzej školjk, Mediadom in mesto.

Pošiljajo vam sončne pozdrave.

Dostopnost