Skoči na glavno vsebino

Teden otroka – Razigran uživam dan

V času od 4. do 8. oktobra je bil Teden otroka. Nižji razredi naše šole so imeli več različnih dejavnosti, višji razredi pa smo narisali vsak svojo risbo. Na njej smo prikazali, kaj nam pomeni biti razigran. Risbice smo prilepili na plakat in plakate vseh razredov razstavili v šolski avli. Za nas ni bilo toliko dejavnosti kot v nižjih razredih, a vendar smo se imeli lepo. To pa je tisto, kar največ šteje.

Lana Žnidarčič, 6. a

V prvem tednu oktobra je bil Teden otroka. Pri razredni uri smo morali narisati risbo, ki nas predstavlja in pokaže, kaj imamo radi. Naša razredničarka je zavrtela glasbo, da smo še bolj uživali. Predlagala je, da si eno pesem izberemo za razredno himno.

Jaz sem narisala sebe na odbojkarskem igrišču, kako odbijam žogo in se veselim zmage. Ko smo dokončali risbe, smo jih prilepili na plakat. Ta plakat je zdaj v našem razredu in nas predstavlja kot razred.

Petra Pičulin, 6. b

Dostopnost