KONTAKTNI PODATKI

Uradne ure tajništva, računovodstva in vodstva so ob četrtkih od 7.30 do 9.00, uradne ure svetovalne službe pa ob torkih od 7.30 do 8.30.

   

E-pošta

Telefonska številka

Barbara Kragelj Jerič ravnateljica barbara.kragelj.jeric@os-kanal.si 05 39 81 600
Mateja Strnad pomočnica ravnateljice za šolo mateja.strnad@os-kanal.si 05 39 81 600
Valentina Dugar pomočnica ravnateljice za vrtec valentina.dugar@guest.arnes.si 05 39 81 600
Nika Rupnik tajnica tajnistvo@os-kanal.si 05 39 81 600
Urška Šturm računovodja urska.sturm@guest.arnes.si 05 39 81 608
Sara Rutar računovodja sara.rutar1@guest.arnes.si 05 39 81 608
Anja Cussini psihologinja anja.cussini@guest.arnes.si 05 39 81 604
Nevenka Skrt pedagoginja nevenka.skrt@guest.arnes.si 05 39 81 605
Živko Petrovič vodja kuhinje kuhinja@os-kanal.si 05 39 81 609
Podružnična šola Kal nad Kanalom tajnistvo@os-kanal.si 05 30 95 000
Vrtec   05 39 81 607
Dostopnost