UČITELJI v šolskem letu 2022/23

Uradne ure strokovnih delavcev so v času govorilnih ur, ki so opredeljene v LDN šole. Učitelji individualne pogovorne ure v dopoldanskem času izvajajo po urniku in po individualnem dogovoru s starši. 

Popoldanske pogovorne ure načrtujemo enkrat mesečno v skladu s šolskim koledarjem.
Predvidoma bomo popoldanske pogovorne ure izvajali od 16.00 do 17.00 ob naslednjih datumih: 10.10.2022, 14.11.2022, 12.12.2022, 9.1.2023, 20.2.2023, 13.3.2023, 17.4.2023 in 15.5.2023.

Priimek in imePodročje delaSlužbena tel. številkaPogovorne ure
Bandelj Mirapsihologinja
učiteljica DSP
po dogovoru
Cigoj Zvonkaknjižničarka
učiteljica SLJ
030 912 182čet, 5. ura
(11.40 - 12.25)
(rumen urnik)
Filipič Tamaraučiteljica II1, II2, II3po dogovoru
Hočevar Križnič Irenaučiteljica SLJ, DKE, ZGO064 171 817tor, 3. ura
(9.45 - 10.30)
Humar Bajt Urškaučiteljica N1A, TJA, SPH064 252 929pon, 5. ura
(11.40 - 12.25)
Ipavec Janarazredničarka 4.asre, 2. ura
(8.50 - 9.35)
Jerončič Mojcarazredničarka 7.a
učiteljica GUM, GLP
064 233 660tor, 4. ura
(10.50 - 11.35)
Jug Ankarazredničarka 5.a064 171 818pet, 2. ura
(8.50 - 9.35)
Kavčič Suzanarazredničarka 6.a
učiteljica SLJ
051 344 881pet, 1. ura
(8.00 - 8.45)
Kavčič Tinarazredničarka 3.k, 4.k
064 299 820čet, 6. ura
(12.30 - 13.15)
Kodelja Anaučiteljica FIZ, MAT, NAR064 233 577čet, 6. ura
(12.30 - 13.15)
Krpan Majarazredničarka 1.k, 2.kpet, 5. ura
(11.40 - 12.25)
Močnik Tanjaknjižničarka
učiteljica GOS, ŠNO
064 249 898pon, 7. ura
(13.20 - 14.05)
Mugerli Mancaučiteljica LUM, LS1, LS2, LS3064 243 434pet, 5. ura
(11.40-12.25)
Pečenko Zvonkarazredničarka 2.a064 171 815tor, 2. ura
(8.50 - 9.35)
Pliberšek Nadjaučiteljica PB064 232 422sre, 5. ura
(11.40 - 12.25)
Slokar De Lorenzi Dominikaučiteljica NAR, BIO, KEMpon, 3. ura
(9.45 - 10.30)
Skrt Nevenkapedagoginja
učiteljica ISP
po dogovoru
Strnad Matejaračunalničarka
učiteljica UBE, MME, ROM
064 233 239pon, 1. ura
(8.00 - 8.45)
Stubelj Tatjanarazredničarka 7.b
učiteljica GEO, ZGO, TVZ
064 299 818pon, 2. ura
(8.50-9.35)
Šink Mihelj Alenkarazredničarka 8.b
učiteljica ŠPO, ŠSP, NŠP
064 299 544tor, 4. ura
(10.50 - 11.35)
Škvarč Polonarazredničarka 9.a
učiteljica MAT, TIT, OGK, NTE, MD7, MD8
064 252 560pon, 1. ura
(8.00 - 8.45)
Šuligoj Nelaučiteljica PB064 171 719tor, 4. ura
(10.50 - 11.35)
Tinta Anarazredničarka 3.bčet, 1. ura
(8.00 - 8.45)
Trojer Sašarazredničarka 3.a064 232 340čet, 2. ura
(8.50 - 9.35)
Zalar Tanjarazredničarka 8.a
učiteljica TJA
064 233 773čet, 4. ura
(10.50 - 11.35)
Zelenjak Vladimirrazrednik 9.b
učitelj ŠPO, ŠSP, NŠP
064 232 301pon, 4. ura
(10.50 - 11.35)
Zimic Milkarazredničarka 6.b
učiteljica MAT
064 235 454pet, 5. ura
(11.40-12.25)
Želinšček Lorenarazredničarka 1.a064 242 488čet, 3. ura
(9.55 - 10.40)

Dostopnost