Skoči na glavno vsebino

Lov za zakladom

V šoli v naravi smo šli tudi na lov za skritim zakladom.

Najprej smo se razdelili v pet skupin po pet učencem, eno skupino pa je sestavljalo 6 učencev. Jaz sem bil v skupini z Juretom, Petrom, Lukom, Anejem in Blažem. Imenovali smo se skupina tri, zato smo se na pot podali kot tretji. Pri prvi postaji si je en član skupine moral zavezati oči, ostali člani pa so ga morali voditi. Ko smo popravili prvo nalogo, smo stekli k drugi postaji. Naloga, ki nas je čakala, je bila, da napišemo mesta, ki ležijo ob slovenski obali. Ta naloga ni bila pretežka, zato smo jo hitro opravili. Na tretji postaji so nas čakale uganke, ki pa niso bile preveč zapletene. Pesniške sposobnosti smo preizkusili na četrti postaji, na peti postaji pa smo morali poiskati skriti zaklad – lizike. Ta postaja je bila najboljša.

Domen Božič, 5.b

Dostopnost