Skoči na glavno vsebino

Revija pevskih zborov

Otroški in mladinski pevski zbor OŠ Kanal sta se udeležila revije pevskih zborov, na kateri se je v treh dneh, od torka, 9. 4., do četrtka, 11. 4., na velikem odru Kulturnega doma Nova Gorica predstavilo 22 pevskih zborov osnovnih šol z Goriške. Prireditev je spremljala strokovna ocenjevalka ga. Marinka Šuštar, nekdanja zborovodkinja OPZ in MPZ OŠ Ajdovščina. Naša nastopa je ocenila kot odlična. Pohvalila je tako izbor programa kot samo izvedbo. Še posebej pa je pohvalila dejstvo, da smo se revije udeležili z obema zboroma, saj smo ena redkih šol, ki je na reviji nastopala z mladinskim pevskim zborom.

Da je pri nas kultura pomemben del življenja in dela, dokazuje naziv »Kulturna šola«, ki ga je prejela OŠ Kanal v letošnjem šolskem letu, uradno pa je bil naziv podeljen s strani predstavnice JSKD na omenjeni reviji pevskih zborov.

Zborovodkinja Mojca Jerončič

           

     

 

Dostopnost