Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi 5. razred – 4. dan

Dan smo začeli po že  znanem urniku: prebujanje, jutranja rekreacija, urejanje in pospravljanje spalnic, zajtrk.  Sledila je učna ura v kateri smo se seznanili z delom v solinah, reševali smo križanke in prisluhnili pravljici Zakaj je morje slano.

Preizkusili smo se tudi v streljanju z lokom.

V zunanjem bazenu smo nadgrajevali naše plavalne spretnosti in se igrali plavalne  štafetne igre. Po popoldanskem počitku je bil na vrsti ogled parka na Debelem rtiču ter spoznavanje različnih dreves in grmov, ki so značilni za obmorske pokrajine.

Zvečer smo odšli na sprehod do obale, se posladkali s sladoledom ter si kupili spominke. Dan smo zaključili z družabnim večerom, kjer je vsaka skupina predstavila pripravljen program.

Sledila je še podelitev priznanja za najbolj urejeno sobo. Zmagala je skupina MLADI KMETIČI. Čestitamo!

Naše bivanje na Debelem rtiču se počasi zaključuje. Komaj čakamo, da zopet objamemo naše najdražje.

Dostopnost