Skoči na glavno vsebino

TEKMOVANJE IZ KEMIJSKEGA POSKUSA

Gimnazija Moste iz Ljubljane v okviru Enote za raziskave, razvoj, razvijanje ustvarjalnosti in inovacij že 10 let organizira tekmovanje iz kemijskega poskusa. Letos so na tekmovanju sodelovali tudi učenci OŠ Kanal. Sami so pobrskali po različnih virih ter našli preproste poskuse, ki jih lahko vsak opravi tudi doma. Poiskali so še teoretično osnovo poskusov, poskus izvedli ter tudi posneli.

Prva ekipa (Lara Bucik in Tjaša Medvešček) je pripravila poskus z naslovom MODRO-ZELENI PLES.

       

Druga ekipa (Liani Runtheany Prinčič, Alina Velišček) pa je raziskovala poskus, ki so ga poimenovali KEMIJSKI KAMELEON.

                     

Obe ekipi sta prejeli BRONASTO PRIZNANJE.

Čestitke!

Mentorica: Dominika Slokar De Lorenzi

Dostopnost