Skoči na glavno vsebino

Veseli december in dedkovanje

Mesec december je na šoli praznični čas za učence pa tudi za učitelje. Veselo smo okrasili šolo, okna, avlo in posamezne učilnice. Vsi smo ob urejanju uživali in se veselili. Rekreativne odmore pa nam je polepšala praznična glasba. Ob glasbi smo zapeli in tudi zaplesali.

Za učence I. triade pa je bil 21.12.2021 prav poseben kulturni dan. Učenci podružnične šole Kal nad Kanalom so že zjutraj prišli na matično šolo. Skupaj smo si, v skladu z vsemi ukrepi, v športni dvorani ogledali predstavo Miškinega gledališča PRAZNIČNI ULALUUU.  Strašni volk, ki bi se rad spremenil v prijaznega, je učence pritegnil, zabaval pa tudi kaj naučil.

Za konec nas je obiskal še Dedek Mraz. Učenci so mu zapeli pesmice, v razredih pa nam je pustil darila. Zelo smo jih bili veseli.

Zadnji šolski dan pred božično – novoletnimi prazniki pa smo si ogledali posnetek prireditve ob prihajajočih praznikih. Sodelovali so učenci vseh razredov z različnimi prispevki, likovnimi, glasbenimi pa tudi igralskimi.

Zaželeli pa smo si lepe počitnice, vesele praznike in SREČNO NOVO LETO.

Galerija slik

Dostopnost