Skoči na glavno vsebino

Vodikova delavnica na OŠ Kanal

V sredo, 16. 11. 2022, smo imeli tehniški dan. Na šolo so prišli H2STUDENT. Najprej sta nam predavatelja predstavila, kako delujejo avtomobili na vodikov pogon. Kasneje smo tudi mi učenci začeli sestavljati svoj električni avto iz lego kock. Delali smo po skupinah. V skupini sem bila z Anejem, Jakom, Jernejem in Zalo. S sestavljanjem smo začeli dobro, kasneje pa se nam je malo zataknilo. S pomočjo učiteljice smo avto končno sestavili. Na koncu pa je prišel najzanimivejši del, saj se je začelo tekmovanje z avti, ki smo jih v skupini sestavili. Po poligonu nam ni šlo najbolje, na koncu pa smo zasedli tretje mesto. Vsi smo dobili priznanja in stekleničko z vodo. Meni bo ta dan ostal v  lepem spominu, saj sem se veliko naučila in se zabavala.

Ela Velišček, 7. b

Galerija slik

Dostopnost